0
0

روان صحبت کردن یا دقیق صحبت کردن ؟

96 بازدید

در یادگیری زبان خارجی چه چیزی مهمتر است؟ روان صحبت کردن یا دقیق صحبت کردن ؟

پاسخ ممکن است آنطور که شما فکر می کنید ساده نباشد ، زیرا همه چیز بستگی به موقعیتی دارد که شما به عنوان یک زبان آموز در آن قرار دارید و اینکه اهداف شما چیست.

ابتدا ، بیایید توضیح دهیم که هر مهارت در واقع به چه معناست و از شما چه می خواهد.

روان صحبت کردن

روان صحبت کردن جریانی است که با آن ایده های خود را بیان می کنید. ممکن است چند اشتباه گرامری در قسمت های مختلف توضیحات شما ظاهر شود ، اما باید به گونه ای ارائه شود که درک آن آسان باشد و نشان دهد که چقدر با این زبان راحت هستید و به راحتی با آن ارتباط برقرار میکنید.

در یک محیط دانشگاهی یا حتی حرفه ای ، این یکی از مهارت هایی است که برای ارائه یا یک بحث شفاهی روی آن تمرکز می کنید. نحوه توضیح موضوع یا ارائه نظر خود باید صاف ، واضح و مختصر بدون وقفه یا تردید زیاد باشد که این موضوع به اندازه محتوای ارائه شما مهم است.

در خارج از کلاس درس ، روان بودن می تواند به شما در معاشرت با انگلیسی زبانان بومی و جلوگیری از بروزسوء تفاهم کمک کند.

برای بهبود تسلط خود به زبان انگلیسی چه در اسپیکینگ آیلتس و چه در موارد دیگر ، هر روز به زبان انگلیسی با کسی صحبت کنید. هر از گاهی کلمه یا عبارت جدیدی را که تازه یاد گرفته اید استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید ، اجازه ندهید ترس از اشتباه در دستور زبان شما را عقب نگه دارد.

روان صحبت کردن

دقیق صحبت کردن

از سوی دیگر ، دقت نشان می دهد که شما از واژگان ، دستور زبان و علائم نگارشی لازم استفاده می کنید ، مانند شکل فعل (زمان گذشته ، زمان حال و غیره) ، حروف تعریف و حروف اضافه و … .

این مهارت برای تکالیف کتبی در دانشگاه مانند مقاله و گزارشات آزمایشگاهی بسیار مهم است. همچنین یک ضرورت مطلق در محل کار است ، جایی که یک ایمیل یا گزارشی که مملو از اشتباهات گرامری یا علامت گذاری است ممکن است غیرحرفه ای تلقی شود.

گذشته از گذراندن دوره ، یکی از راههای بسیار آسان برای افزایش دقت در زبان انگلیسی ، خواندن هر نوع مطالب انگلیسی به صورت روزانه است. چه یک رمان باشد ، چه یک کتاب غیر داستانی ، چه یک روزنامه یا مجله ، خواندن راهی آسان و در عین حال موثر برای شماست که نکات ریز دستور زبان و علامت گذاری انگلیسی را جذب کنید.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=5479
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد روان صحبت کردن یا دقیق صحبت کردن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.