0
0

نکات روز قبل از امتحان

1059 بازدید

دانستن نکات روز قبل از امتحان ،برای موفق شدن در آزمون آیلتس ، بسیار به شما کمک میکند. زیرا هر چقدر هم که در تسک های آن مهارت داشته باشید اما باز هم نیازمند راهنمایی هایی هستید.

1.نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید

روی نقاط ضعف خود کار کنید تا مطمئن شوید روی نمره شما تأثیر منفی نمی گذارد. به عنوان مثال ، اگر در خواندن متون کند هستید ، بیشتر از بخش رایتینگ ، لیسنینگ و اسپیکینگ ، روی ریدینگ تمرکز کنید.

2.برنامه مطالعه داشته باشید

قبل از شروع مطالعه برای آزمون آیلتس برنامه ریزی کنید و یک برنامه مطالعاتی متناسب با نقاط قوت و ضعف خود داشته باشید.

3.مطالب آیلتس را مطالعه کنید

در صورت امکان در دوره های آمادگی آیلتس شرکت کنید. دوره های آمادگی ، مطالب آیلتس و همچنین نکات و مواردی را که باید بدانید در اختیار شما قرار می دهد. اگر به دوره های آمادگی آیلتس دسترسی ندارید ، می توانید به جای آن یک معلم خصوصی واجد شرایط استخدام کنید. همچنین یک معلم انگلیسی به شما کمک می کند تا یک برنامه مطالعاتی داشته باشید.

نکات روز قبل از امتحان

4.تا زمانی که احساس اعتماد به نفس کنید ، تمرین کنید

تمرین کردن ، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. برای آزمون اسپیکینگ ، دوستی را پیدا کنید تا با او انگلیسی صحبت کند. در حین خواندن مجله های انگلیسی ، سعی کنید اسکیم کردن را تمرین کنید تا در آزمون ریدینگ آمادگی داشته باشید. هر شب فیلم ها را به زبان انگلیسی تماشا کنید و خود را با اخبار و آهنگ های انگلیسی زبان عادت دهید تا مهارت لیسنینگ خود را بهبود ببخشید.

5. هنگام تمرین کردن، زمان بگیرید

درست مثل روز امتحان ، در یک بازه زمانی 2 ساعته و 45 دقیقه ای خود را بسنجید. این به شما کمک می کند تا در تست ریدینگ ، رایتینگ و لیسنینگ احساس راحتی کنید. هرچه بیشتر در بازه زمانی معلوم تمرین کنید ، می توانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید.

6.وب سایت رسمی آیلتس را بررسی کنید

وب سایت رسمی آیلتس بهترین منبع اطلاعاتی برای داوطلبان آیلتس است. می توانید در مورد قوانین و مقررات آزمون ، قالب آزمون اطلاعات کسب کنید و نکات و مطالب مفید آزمون آیلتس مانند کتاب ها ، تست ها و فیلم های مورد نیاز را در وب سایت پیدا کنید.

7.محل آزمون را بررسی کنید

برای اینکه در روز امتحان به موقع حاضر شوید ، مطمئن شوید که دقیقاً آدرس محل آزمون را می دانید و نحوه دستیابی به مکان را میدانید.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=4467
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد نکات روز قبل از امتحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.