0
0

 برخی نکات مفید برای روز آزمون آیلتس

498 بازدید

علاوه بر یادگیری و تسلط کافی در مهارت های آیلتس ، لازم است که یک سری نکات مفید برای روز آزمون آیلتس را نیز بدانید تا در روز آزمون اصلی عملکرد بهتری داشته باشید.

1.خوب بخوابید

از نکات مفید برای روز آزمون آیلتس این است که اطمینان حاصل کنید که شب قبل از آزمون ، آیلتس استراحت کافی داشته باشید زیرا خستگی مستقیماً بر توانایی تمرکز شما تأثیر می گذارد.

2. صبحانه بخورید

قبل از امتحان یک وعده غذایی خوب بخورید. مغز شما قطعاً وقتی گرسنه نیستید عملکرد بهتری دارد.

3. لباس راحت بپوشید

لباس مناسب بپوشید که تمرکز شما را در امتحان منحرف نکند. لباس های خیلی تنگ نپوشید و این واقعیت را در نظر بگیرید که اتاق امتحان ممکن است سرد یا گرم باشد ، بنابراین لباس لایه لایه بپوشید.

نکات مفید برای روز آزمون آیلتس

4.در سالن امتحان آب یا نوشابه به همراه داشته باشید.

شما مجاز هستید یک بطری شفاف آب ، مداد ، پاک کن و پاسپورت را به همراه خود به سالن امتحان ببرید. اما به جای آب ، می توانید یک بطری نوشابه بخورید تا قند خون خود را در حد نرمال نگه دارید زیرا حاوی کافئین و قند است.

5. به علائم نگارشی توجه کنید

املا و علائم نگارشی در کل آزمون آیلتس بسیار مهم است و اگر پاسخ های شما اشتباه نگاشته شود یا از علائم نادرست استفاده کنید ، بخشی ازنمره خود را از دست می دهید.

6. به محدودیت کلمه توجه کنید

یکی از نکات مفید برای روز آزمون آیلتس این است که بخاطر داشته باشید که اگر بیش از حد مجاز کلمات بنویسید  بخشی از نمره خود را از دست خواهید داد. بنابراین توجه کنید که کجای جواب باید “بیش از سه کلمه” نباشد. و همچنین در بخش رایتینگ ، که باید 250 و 150 کلمه باشد.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=4492
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد  برخی نکات مفید برای روز آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.