0
0

آیا فقط مهارت نوشتاری خوب ،نمره خوبی در رایتینگ به ارمغان می آورد؟

473 بازدید

شما باید در نوشتن مهارت داشته باشید اما فکر می کنید فقط مهارت نوشتاری شما برای کسب نمره 7 یا بالاتر در رایتینگ آیلتس کافی است؟
لازم به ذکر است که حتی افرادی که مهارت نوشتن خوبی دارند ، نمره ای را که واقعاً در نظر دارند در آزمون رایتینگ کسب نمی کنند.

در این پست از تیچر رجایی، برخی از دلایلی را که باعث میشود داوطلبین با مهارت نوشتاری خوب، قادر به کسب نمره خوبی در  رایتینگ نباشند ، بیان شده است.

ایجاد جملات کوتاه و طولانی

بنظر شما ممتحنین به جملات کوتاه ولی با معنی توجه میکنند یا جملات طولانی و بی معنی؟
مسلما به دنبال جملات معنی دار خواهند بود و باید گفت جملات کوتاه اغلب معنای مناسب را ارائه می دهند. این جمله به این معنی نیست که جملات طولانی ننویسید اما آنچه ما پیشنهاد می كنیم این است كه شما باید ایده های طولانی خود را كوتاه كنید یا آنها را در جملات کوتاه ارائه دهید. در آزمون رایتینگ تعداد زیادی از اشتباهات هنگام ایجاد جملات طولانی و پیچیده ایجاد میشوند.

خطاهای دستوری – نتیجه عدم توجه

همیشه بعد از نوشتن نامه یا مقاله خود یکبار آنرا مطالعه کنید. داوطلبین بسیاری وجود دارند که تمرکز خود را بر روی تصحیح مطالبی که نوشته اند نمی گذارند. در اینجا ، شما باید به تمامی نکات گرامری و نگارشی توجه کنید و خطاهای خود را اصلاح کنید. پس فقط به محتوا  توجه نکنید.

writing

قرارگیری درست علائم نگارشی

آیا می دانید یک جمله با علامت نگارشی اشتباه می تواند معنی غلط ببخشد؟ بله ، حتی یک کاما کوچک می تواند تفاوت زیادی در معنی جمله ایجاد کند. بنابراین ، بسیار مراقب باشید. شما باید به علائم نگارشی که ممکن است از آنها د استفاده کنید ، توجه کنید. اگر از چیزی مطمئن نیستید ، بهتر است همیشه طول جمله را کوتاه کنید یا آن را بسیار ساده بیان کنید.

آیا جملات شما به یکدیگر مرتبط هستند؟

هدف اصلی آزمون رایتینگ ، ارزیابی میزان توانایی نوشتن در یک موضوع یا موقعیت خاص است. در واقع این آزمون برای ارزیابی مهارت رایتینگ است که چگونه می توانید ایده های خود را در مورد یک موضوع یا موقعیت خاص بیان کنید.
انسجام در جملات باید از بالاترین سطح برخوردار باشد. ایده های خود را با هم پیوند دهید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=2724
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آیا فقط مهارت نوشتاری خوب ،نمره خوبی در رایتینگ به ارمغان می آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.