0
0

4 روش برای افزایش نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس

142 بازدید

در این پست 4 روش برای افزایش نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس آورده شده است زیرا بسیاری از مردم می دانند که باید مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشند، اما نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند.

 

1.امتحان را درک کنید.

ابتدا باید درک کنید که رایتینگ تسک 2 آیلتس درباره چه چیزی است  ، از شما انتظار می رود چه کاری انجام دهید و چگونه به ممتحنین آنچه را که می خواهند ارائه دهید. این اولین مرحله است که اغلب نادیده گرفته می شود.

تعداد زیادی از منابع آنلاین، اغلب با اطلاعات متناقض و با کیفیت پایین وجود دارد، بنابراین یافتن یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات کلیدی است.

 

2.نقاط ضعف خود را شناسایی کنید.

اگر ماشین شما خراب شود، سعی میکنید که تشخیص دهید که کدام قسمت باعث مشکل شده است. اگر بیمار شوید، پزشک آزمایشاتی را برای یافتن علت دقیق علائم شما انجام می دهد.

رایتینگ آیلتس نیز دقیقاً به همین صورت است. قبل از اینکه بتوانیم به شما در پیشرفت کمک کنیم، ابتدا باید مشخص کنیم که چرا نمره مورد نیاز خود را کسب نمی کنید.

با این حال، بسیار مراقب باشید! شما برای درمان بیماری خود از یک مرد معمولی در خیابان توصیه پزشکی نمی‌خواهید، بنابراین مطمئن شوید که فردی را پیدا می‌کنید که واقعاً می‌داند چه کار می‌کنند و تخصص لازم را برای کمک به شما در این زمینه دارد.

رایتینگ تسک 2 آیلتس

3.مشکلات را برطرف کنید.

اکنون که می دانیم مشکل چیست، باید آنها را برطرف کنیم.

اگر دستور زبان شما نیاز به کار دارد، آن مشکلات را برطرف کنید. اگر دایره لغات شما کم است، روی رفع این مشکل کار کنید.

درست همانطور که یک پزشک خوب می تواند به شما در رفع یک مشکل پزشکی کمک کند، یک معلم خوب آیلتس نیز می تواند به شما در رفع مشکلات خاص شما کمک کند.

 

4.تمرین کنید و بازخورد بگیرید.

تمرین به تنهایی کمکی به شما نخواهد کرد. این بخش مهمی از آمادگی شما است، اما اگر واقعاً می‌خواهید پیشرفت کنید، باید در مورد نحوه عملکرد خود نیز بازخورد دریافت کنید.

شخصی را پیدا کنید که بازخورد دقیق و مفیدی در مورد کارتان به شما بدهد. در غیر این صورت نمی توانید به سراغ مرحله آخر بروید.

اکنون که فهمیده اید چه کاری باید انجام دهید، حوزه های دقیقی را که باید روی آنها کار کنید شناسایی کرده اید، آن زمینه ها را بهبود بخشیده و بازخوردهایی در مورد کار خود دریافت کرده ، اکنون آماده هستید تا نمره مناسب رایتینگ تسک 2 را دریافت کنید.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=5621
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 4 روش برای افزایش نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.