0
0

5 نکته آمادگی آیلتس برای افراد با سطح پایین

93 بازدید

اگر داوطلبی با سطح زبان انگلیسی پایین و یا متوسط ​​هستید ، دلیلی وجود ندارد که نتوانید آمادگی خود را آزمون آیلتس اعلام کنید.

با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که آیلتس برای دسترسی به مهارت شما در زبان انگلیسی طراحی شده است و دقیقاً برای تعیین سطح شما انجام میشود.

بنابراین دانش آموزان در مقطع ابتدایی باید انتظار داشته باشند که توانایی آنها اندازه گیری و نمره آنها بین نمره 3 یا 4 قرار میگیرد.

به این ترتیب ، به دانشجویانی که می خواهند نمره بالاتری کسب کنند توصیه می شود که آمادگی اولیه خود را بر بهبود توانایی های عمومی انگلیسی خود متمرکز کنند. همچنین اطمینان حاصل کنید که آنها زمان کافی را برای بهبود مهارت های زبانی خود اختصاص داده اند.

 

در اینجا 5 مرحله برای آمادگی آیلتس بیان شده است.

توانایی زبان خود را افزایش دهید

اگر سطح زبان انگلیسی شما پایین است ، تمرین و بهبود زبان بسیار مهم است. یکی از مشکلات اصلی داوطلبان در این سطح این است که آنها محدوده دستور زبان و واژگان مورد نیاز برای کسب نمره بالا در آیلتس را ندارند و این بر هر چهار بخش تأثیر می گذارد.

این آزمون بر زمینه های خاصی از گرامر و واژگان متمرکز است ، و این موارد نیز باید آموخته شوند .

استفاده از کتاب های گرامر و واژگان که به طور خاص برای آموزش آیلتس نوشته شده اند می تواند کمک بزرگی در این امر باشد. یا همچنین میتوانید در کلاس های حضوری و آنلاین آیلتس شرکت کنید.

 

دانش آزمون خود را افزایش دهید

داشتن دانش زیاد، از خود آزمون ضروری است. دانش آموزان ، به ویژه دانش آموزان سطح پایین اغلب درک نمی کنند که هدف از انجام تسک های مختلف آزمون چیست و دقیقاً بر چه چیزی تمرکز دارد.

رایتینگ آیلتس مثال خوبی برای این امر است. در رایتینگ تسک 1 ، یک نمودار ، جدول یا نقشه در اختیار شما قرار می گیرد و باید از داده های داده شده خلاصه و آنها را مقایسه کنید. اگر واقعاً نمی دانید هدف از انجام کار چیست ، و آنچه را مشاهده می کنید به جای خلاصه و مقایس هکردن ، توصیف می کنید ، نمره خود را از دست خواهید داد.

سعی کنید با درک پیوندهای صریح بین هر سوال و پاسخ مورد نیاز ، هر تسک را معنادارتر کنید.

آمادگی آیلتس

واژگان خود را گسترش دهید

واژگان ، کلید موفقیت در هر آزمون مهارت زبان است. هنگام خواندن و گوش دادن به مکالمات به زبان انگلیسی ، لیستی از کلماتی که نمی شناسید یا نمی فهمید تهیه کنید.

این کلمات را به صورت آنلاین یا در فرهنگ لغت جستجو کنید تا مطمئن شوید که در لیست شما درست نوشته شده اند و معنی هر کلمه را به درستی درک کنید. یک مترادف یا تعریف کوتاه برای کلمات یادداشت کنید و از آنها در نوشتن و مکالمات روزانه خود استفاده کنید.

 

با سطح فعلی زبان انگلیسی خود آشنا شوید

مهم است که ایده ای در مورد میزان پیشرفت خود داشته باشید و مهمتر اینکه چگونه می توانید این کار را انجام دهید. یکی از راه های پی بردن به نقاط قوت و ضعف خود استفاده از یک تمرین یا تست آزمایشی است. این کار به شما بینشی در مورد سطح فعلی  خود ارائه می دهد در حالی که شما به طور مداوم توانایی های خود را بهبود می بخشید.

 

از آزمون های آزمایشی درست استفاده کنید

داوطلبان اغلب بر این باورند که برای بهبود مهارت زبان انگلیسی خود باید آزمون های بی پایان آیلتس را انجام دهند. بعید است این رویکرد به تسلط شما در زبان منجر شود. آزمونهای آزمایشی مفید هستند ، اما اولویت بندی یادگیری زبان نسبت به انجام تمرینات تکراری مفیدتر است.

در سطوح پایین تر ، دانش آموزان باید تمرکز بیشتری بر افزایش واژگان و دانش دستور زبان خود داشته باشند. پس از یادگیری این موارد ، سعی کنید این دانش را در بخشهای کوچک آزمون به کار بگیرید.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.teacherrajaee.com/?p=5502
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد 5 نکته آمادگی آیلتس برای افراد با سطح پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.