0
0

تجربه ای کم نظیر از برگزاری کلاس های گرامر آنلاین تیچر رجایی!

IELTS Grammar_Teacher Rajaee

با دوره های آنلاین گرامر آیلتس تیچر رجایی ، قطعا موفقیتی شیرین و متفاوت را در یادگیری زبان انگلیسی با برگـزاری کلاسهـای استـاندارد و ارایـه آموزش صحیح و موثر را تجربه خواهید کرد.

“The Best Online English Academy”

IELTS Grammar

برای ثبت نام و شرکت در دوره تخصصی گرامر آیلتس تیچر رجایی
دوره ویژه سایت

بخش آیلتس چگونه است؟

در آزمون IELTS ، گرامر به طور مستقیم در این امتحان آزمایش نمی شود ، بنابراین ممکن است از شنیدن این موضوع شگفت زده شوید. نمره گرامر در هر دو ماژول Speaking و Writing بصورت جداگانه ای محاسبه میشود.

شما در مورد توانایی خود در استفاده از دستور زبان صحیح و مناسب و دامنه انواع جمله هایی که تولید می کنید ارزیابی می شوید.

گرامر در آزمون آیلتس

حتی اگر بخشی در آیلتس وجود داشته باشد که فقط به گرامر معطوف شود ، برای رسیدن به موفقیت در امتحان ، باز هم شما نیاز به مطالعه گرامر دارید. گرامر به شما کمک می کند تا در هر چهار مهارت ، خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن پیشرفت کنید.

اهمیت گرامر

شما قادر خواهید بود پیشرفت خود را در صحبت کردن و نوشتن را به طور عمده احساس کنید ، زیرا در اینجاست که به طور فعال از ساختارهای دستور زبان برای بیان ایده های خود استفاده خواهید کرد با این حال ، دانستن دستور زبان نیز به شما در درک زبان کمک می کند ، هم در خواندن و هم در گوش دادن ، زیرا با ساختارهای گرامر بیشتر آشنا خواهید شد و آنچه را که دیگران می خواهند بلافاصله درک کنید ، خواهید فهمید.

یادگیری گرامر

بهترین راه برای بهبود دستور زبان شما این است که هر قاعده را یک به یک مطالعه کنید ، چند نمونه بخوانید ، نمونه های خود را تهیه کنید و سپس با انجام تمرینات هر قانون را تمرین کنید.

حتی لازم است جملات ساده نیز به طور دقیق نوشته شوند اما برای بالا بردن نمره خود، بالای  نمره 5 یا 6 ، شما همچنین باید بتوانید نشان دهید که می توانید از برخی انواع جمله های پیچیده استفاده کنید و درک درستی از ساختارها و ساختارهای مربوطه داشته باشید.

گرامر در سایت تیچر رجایی

در این بخش پوشش مختصری و در عین حال جامعی از دستور زبان لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس ارائه شده است. این برنامه برای دانش آموزانی با مدت زمان محدود یا برای دانشجویانی که قبلاً دوره IELTS را گذرانده اند ساخته شده است تا بتوانند برای آزمون آیلتس ، نمره دلخواه خود را بدست آورند.

ما برخی از قوانین مهم دستور زبان را برای شما انتخاب کردیم که آنها را یاد بگیرید تا در آزمون آیلتس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. هر مبحث با  مثال ها و یک تمرین کوتاه دنبال می شود. پس از انجام تمرینات ، می توانید در انتهای پست با کلید پاسخ بررسی کنید.