0
0

آزمون رایگان تعین سطح آنلاین

این آزمون سطح گرامر و دایره لغات شما مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

تعیین سطح آنلاین می‌تواند به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

در ادامه، در هر سطح  به 50 سوال پاسخ خواهید داد که به صورت چند گزینه‌ای بوده و تنها یکی از جواب‌ها درست است.

پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش انگلیسی تقریبا در کجا قرار دارید.

آماده‌اید؟ پس شروع می‌کنیم!

 

زبان آموز گرامى؛

این تعیین سطح می‌تواند صرفا جهت خودآزمایى در دو مهارت گرامر و دایره لغات زبان انگلیسی شما دوست عزیز نیز انجام شود.

لطفا بر اساس سطح تقریبی خود شروع به گذراندن آزمون کنید و در نهایت در بخش پاسخ ها، از درستی جواب خود مطمئن شوید. 

 

Beginner And Elementary placement test

Beginner

قابلیت درک و به‌کارگیری اصطلاحات روزمره را دارید، همچنین معرفی خود به دیگران، پرسش و پاسخ درباره اطلاعات فردی از قبیل محل سکونت و تعاملات ساده، در صورتیکه طرف مقابل واضح و آرام سخن بگوید و در صورت لزوم همراهی کند.

Elementary

قابلیت درک جملات و اصطلاحات متداول لازم و مرتبط از قبیل امور روزمره را دارید، مانند خرید، اطلاعات شخصی، مشاغل و غیره. برقراری ارتباط در امور ساده و تبادل اطلاعات مورد نیاز، توصیف محیط زندگی، کار و سابقه.

pre-Intermediate And Intermediate placement test

Pre-Intermediate

قابلیت درک امور مرتبط به کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره را دارید. می‌توانید موقعیت‌هایی که احتمالا در سفر یا موارد مشابه ایجاد می‌شود، مدیریت کنید. می‌توانید متن‌هایی بنویسید یا موضوعاتی را مطرح کنید که قبلا درباره آن‌ها شنیده‌اید یا به آن‌ها علاقه دارید. توانمندی توصیف تجربیات، حوادث، رویاها، آرزوها و … را با ذکر توضیحات و دلایل برای نقطه نظرات مختلف دارید.

Intermediate

قابلیت درک ایده‌های ملموس و انتزاعی در متون پیچیده مثلا در بحث‌های حرفه‌ای را دارید، هنگام بحث درباره موضوعات متنوع، می‌توانید روان و بدون اضطراب و آمادگی قبلی همانند بومی زبانان، نظرات خود را ارائه کنید و نقطه قوت و ضعف استدلال‌های مختلف را بیان کنید.

Upper Intermediate and Advanced Placement Test

Upper-Intermediate

قابلیت درک متون بلند و چالش‌برانگیز و تشخیص معانی تلویحی را دارید. می‌توانید بدون آمادگی قبلی و مراجعه به منابع، خود را با شفافیت معرفی کنید. می‌توانید زبان را با هدف‌های مثل بحث در امور اجتماعی، آکادمیک و حرفه‌ای به‌طور موثر و قابلیت انعطاف بسیار زیاد به‌کار بگیرید. می‌توانید متون پیچیده با ساختار مشخص و صحیح و با به‌کارگیری حروف ربط متناسب بنویسید.

Advanced

قابلیت درک آسان و موثر شنیده‌ها یا خوانده‌هایتان را دارید. می‌توانید اطلاعات کلامی و غیرکلامی را خلاصه کنید. می‌توانید مباحثات و توضیحات را به کلام خوتان بازگو کنید و منسجم ارائه کنید. می‌توانید بدون آمادگی قبلی و مراجعه به منابع، خود را با شفافیت معرفی کنید. معانی تلویحی مختلف را در پیچیده‌ترین موقعیت‌ها تعبیر و تفسیر می‌کنید.